+86-373-3020116
Kohandatud raudteetranspordikärud
video
Kohandatud raudteetranspordikärud

Kohandatud raudteetranspordikärud

Kohandatud raudteetranspordikärud Raudteetranspordikärud on olulised seadmed raskete koormate transportimiseks tootmisrajatistes. Nende kärude maksimaalne kandevõime on 70 tonni ja need on valmistatud eritellimusel vastavalt kliendi konkreetsetele nõudmistele. Need on loodud kasutajasõbralikuks,...
Küsi pakkumist
Product Details ofKohandatud raudteetranspordikärud

Kohandatud raudteetranspordikärud

rail (2)

Rööbaskärud on olulised seadmed raskete koormate transportimiseks tootmisrajatistes. Nende kärude maksimaalne kandevõime on 70 tonni ja need on valmistatud eritellimusel vastavalt kliendi konkreetsetele nõudmistele. Need on loodud olema kasutajasõbralikud, hõlpsasti kasutatavad ja kohandatavad keerulistes ja väljakutseid esitavates keskkondades.


Tänu oma tõhusatele transpordivõimalustele võivad need rööbaskärud parandada lasti käitlemist ja teisaldamise tõhusust, muutes need väärtuslikuks lisandiks igale tootmisüksusele. Raudteetranspordikärud on eriti kasulikud tootmissektoris, kus nad saavad kiiresti täita lasti peale- ja mahalaadimisülesandeid, mis suurendab oluliselt tootlikkust ja kulutõhusust.


Raudteekäru parameeter:

MudelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nimikoormus (T)21020305063150
Tabeli suuruspikkus (L)20003600400045005500560010000
Laius (W)1500200022002200250025003000
Kõrgus (H)4505005506006507001200
teljevahe (mm)1200260028003200420043007000
Ratta läbimõõt (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Kliirens (mm)50505050507575
Mootori võimsus (kw)11.62.23.556.315
Aku mahutavus (Ah)180160180250330400600
Aku pinge (V)24484848484872
Tööaeg täiskoormusel4.324.843.53.332.9
Jooksu distants ühe laadimisega (km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimaalne rattakoormus (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


product

 TRANSFER CART SOLUYION

Kuum tags: kohandatud raudteetranspordikärud, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Küsi pakkumist

(0/10)

clearall