+86-373-3020116
Rööbaste nihke kontrollimise sõiduk
video
Rööbaste nihke kontrollimise sõiduk

Rööbaste nihke kontrollimise sõiduk

Kasutamine: raskeveokite materjalide transport
Kasutusala: terasetööstus, tehas, ladu, sadam
Kaubamärk: Ideaalne
Kandevõime: 1-300 tonni
Erifunktsioon: plahvatusvastane, kuumakindel, tõstmine
Juhtimisrežiim: ripp-/kaugjuhtimispult/PLC-juhtimine
Toiterežiim: aku-/kaablitoitel/rööpatoitel....
Värv: kohandatud
Kaubamärk: PERFECT
Transpordipakett: kogu käru pakib Tarp.
Spetsifikatsioon: kohandatud
Küsi pakkumist
Product Details ofRööbaste nihke kontrollimise sõiduk

rööbastee nihke kontrollsõiduk


Rööbaste nihke tuvastamise sõiduk
Nimi: raudteeteenistusvagun
Koormus: 1 tonn
Toiteallika režiim: liitiumaku toiteallikas
Laua suurus: 1600*1520*1150
Beijing**** Automation System Equipment Co., Ltd. on kõrgtehnoloogiline ettevõte, mis ühendab teadusuuringuid, arendustegevust, tootmist, käitamist ja tehnilist teenindust ning mis tegeleb peamiselt elektriliste kontrolliseadmete, elektrifitseeritud kaugjuhtimissüsteemi, toiteedastusautomaatikasüsteemi, integreeritud alajaamaga automaatikasüsteem, videoohutusseiresüsteem, hajutatud voolu integreeritud seiresüsteem, integreeritud teabehaldus- ja kontoriautomaatikasüsteem, intelligentsete automaatikatoodete ehitamine, võrguehituse projekteerimine ja seotud toodete müük, süsteemiintegratsioon, arendus ja uurimine, arendus, müük ja nõustamine tarkvara nagu elektrotehnika ja linnametroo- ja kergraudteeprojektide ehitusjuhtimine, samuti terviklikud tehnilised teenused, elektroonikatooted ja sideseadmed, arvutitarkvara arendus-, müük-, teabe- ja konsultatsiooniteenused jne.
Beijing****** Automation System Equipment Co., Ltd. ostis 23. mail 2021 rööbaste kapitaalremondi sõiduki. Pärast suhtlemist teiste tehnikutega tellis ta edukalt 1-tonnise rööbastee kapitaalremondi sõiduki. See rööbaste kapitaalremondi sõiduk on tavaline sõidukikere, mida kasutatakse peamiselt rööbaste vigade tuvastamiseks. Sellel on kõrge kasutusmäär ja see töötab liitiumakudel, mille aku tööaeg on üle 3 tunni. Rööbaste ülevaatussõidukile paigaldatakse andmete salvestamiseks reisisalvesti.

MudelBXC-2TBXC-10TBXC-20TBXC-30TBXC-50TBXC-63TBXC-150T
Nimikoormus (T)21020305063150
Tabeli suuruspikkus (L)20003600400045005500560010000
Laius (W)1500200022002200250025003000
Kõrgus (H)4505005506006507001200
teljevahe (mm)1200260028003200420043007000
Ratta läbimõõt (mm)Φ270Φ300Φ350Φ400Φ500Φ600Φ600
Kliirens (mm)50505050507575
Mootori võimsus (kw)11.62.23.556.315
Aku mahutavus (Ah)180160180250330400600
Aku pinge (V)24484848484872
Tööaeg täiskoormusel4.324.843.53.332.9
Jooksu distants ühe laadimisega (km)6.57.24.84.243.63.2
Maksimaalne rattakoormus (KN)14.442.677.7110.4174221.4265.2


Kuum tags: rööbastee nihke kontrollimise sõiduk, Hiina, tootjad, tarnijad, tehas, kohandatud, valmistatud Hiinas

Küsi pakkumist

(0/10)

clearall